çamaşır makinesi tamircisi

Çamaşır Makinesi Tamircisi: Tamir ve Bakım Servisi

Çamaşır makinesi arızası ile karşılaştığınız da hemen en yakın çamaşır makinesi tamircisi ile görüşerek çamaşır makinesi tamiri ve arıza tespitini yaptırmanız gerekir. Aksi taktirde çamaşır makinesini kullanamaz ve çamaşırları elde yıkamak zorunda kalırsınız. Peki en iyi çamaşır makinesi servisi, çamaşır makinesi bakımı, onarımı ve tamirini yapan teknik servis ustasına nasıl ulaşacağınızı biliyor musunuz?

“İstanbul Teknik” olarak İstanbul’da 3 farklı nokta da çamaşır makinesi tamircisi olarak çalışan özel beyaz eşya servisiyiz. Çamaşır makinesi arızası ve diğer sorunlar ile karşılaştığınız da size en doğru hizmeti sunabilecek en iyi çamaşır makinesi servisiyiz desek inanın abartmış olmayız. Çamaşır makinesi servisinden randevu almak için 0533 418 69 80 numarasını arayın ya da iletişim sayfasında ki bilgilerden bize ulaşın.

Şimdi gelin. Çamaşır makinesi teknik servisi çalışanlarımız tarafından yazılan “Çamaşır makinesi tamircisi ile çamaşır makinesi servisi” makale başlığında yer alan çok önemli bilgilere yer verelim.

Çamaşır Makinesi Servisi Neler Yapar?

Çamaşır makinesi servisi, çamaşır makinesi ile ilgili her türlü arıza ve sorunları çözmekle ilgilenen bir hizmettir. Bu hizmeti sunan profesyoneller, çamaşır makinesi tamiri ve bakımı konularında uzmanlaşmış kişilerdir. İşte beyaz eşya servisi ile çamaşır makinesi servisi ekibimiz tarafından verilen hizmetler;

Çamaşır makinesi arıza tespiti: Çamaşır makinesindeki herhangi bir arıza durumunda, servis personeli öncelikle arızayı tespit eder ve sorunun ne olduğunu belirler.

Çamaşır makinesi tamiri: Çamaşır makinesi tamirini yapan teknisyen sorunun ne olduğuna bağlı olarak, tamirci arkadaşımız çamaşır makinesinin gerekli tamir işlemlerini gerçekleştirir. Bu tamir işlemleri arasında, parça değişimi, orijinal ya da muadil yedek parça kullanımı, bakım, onarım veya temizleme işlemleri yapılmaktadır. Çamaşır makinesi tamiri için çevrenizde ki en yakın çamaşır makinesi servislerini araştırabilirsiniz.

Çamaşır makinesi bakımı: Çamaşır makinesi servisi, çamaşır makinesinin düzenli bakımını da yapmaktadır. Bu bakım işlemleri arasında, filtre temizliği, su pompası temizliği, kapı contası temizliği, tambur temizliği gibi işlemler yer almaktadır. Çamaşır makinesi tamircisini arayıp çamaşır makinesi bakımı ile ilgili detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Çamaşır makinesi yedek parça tedariki: Bazı durumlarda, çamaşır makinesinin bir parçasının değiştirilmesi gerekir. Çamaşır makinesi servisi, ihtiyacınız olan yedek parçaların temin edilmesinde de yardımcı olabilir.

Satın alma veya tamir etme konusunda danışmanlık hizmeti: Çamaşır makinesi servisi, çamaşır makinesi ile ilgili herhangi bir soru veya endişeniz olduğunda size danışmanlık hizmeti sunabilir. Eski arızalı çamaşır makinesini tamir ettirmek mi yoksa yeni bir çamaşır makinesini satın almak konusunda kararsız kalabilirsiniz. Bu durumda çamaşır makinesi tamircisi size en uygun olan seçeneği sunarak bir nevi ücretsiz danışmanlık hizmetini verebilir.

Çamaşır Makinesi Tamir Videosu

Çamaşır makinesi sarsıntılı çalışıyor, amortisör değişimi ve kazan tamiri ile ilgili videoyu izleyip çamaşır makinesi tamircisi çağırmadan bilgi alabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Tamir Ücreti Ne Kadar?

Çamaşır makinesi tamir servisi maliyeti, sorunun ciddiyetine ve tamirin ne kadar karmaşık olduğuna bağlı olarak değişebilir. Küçük bir tamir işlemi için daha az ödeme yaparken, daha büyük bir sorun için daha fazla para ödemeniz gerekebilir. Tamirin maliyeti, tamir işlemini gerçekleştirecek teknisyenin deneyimine ve konumuna da bağlıdır. Bu nedenle, çamaşır makinesi tamiri için fiyat teklifi almadan önce, çamaşır makinesi tamircisi ve teknik servis elemanının size ne kadar uzakta olduğunu sormalısınız.

Çamaşır makinesi tamir ücretleri kullanılan yedek parçaların marka ve modellerine göre de değişmektedir. Kimi markalarda sadece orijinal ürünler kullanılırken, bazı çamaşır makinesi markalarında ise muadil parçaları kullanmakta orijinal ürünler kadar performans gösterebilmektedir. İşte bu yüzden çamaşır makinesi servisi ile görüşerek çamaşır makinesi tamir ücretlerini öğrenmeniz son derece zor olacaktır. Örnek çamaşır makinesi tamir ücretleri şu şekildedir;

 • Çamaşır makinesi arıza tespiti ücreti: 120 TL – 190 TL
 • Çamaşır makinesi servis ücreti: 90 TL – 190 TL
 • Çamaşır makinesi kazan tamir ücreti: 2200 TL – 2600 TL
 • Çamaşır makinesi ana kart tamir ücreti: 650 TL – 3500 TL
 • Çamaşır makinesi motoru değiştirme ücreti: 700 TL – 2800 TL

Tamirini Yaptığımız Çamaşır Makinesi Markaları

 • Arçelik
 • Vestel
 • Grundig
 • Altus
 • Ariston
 • Hotpoint
 • İndesit
 • Beko
 • Samsung
 • Lg
 • Seg
 • Hoower
 • AEG
 • Elektrolüx
 • Bosch
 • Siemens
 • Profilo
 • Uğur
 • Whirlpool
 • Zanussi
 • Homend

Çamaşır Makinesi Arızaları ve Çözümleri

çamaşır makinesi tamiri
çamaşır makinesi tamiri

Çamaşır makinesi arızaları, günlük kullanım sırasında meydana gelebilir ve hayatımızı oldukça zorlaştırabilir. Aşağıda, çamaşır makinesi arızaları ve olası çözümler hakkında aşağıda bilgiler verdik. Bu arızalar çamaşır makinesi servisi tarafından yapılan işlemlerdir. Daha fazla çamaşır makinesi arızalarına ulaşmak için çamaşır makinesi arıza kodları sayfasını inceleyebilirsiniz.

Çamaşır makinesi bozulması, yıkama işlemi sırasında veya sonrasında oluşabilir. İşte, sık karşılaşılan çamaşır makinesi tamircisi tarafından yapılan çamaşır makinesi arızaları ve önerilen çözümleri;

Çamaşır makinesi su almıyor: Bu sorun, su vanasının kapalı olması veya filtresinin tıkalı olması gibi nedenlerden kaynaklanabilir. Ayrıca, su hortumlarının bağlantıları gevşemiş veya hasar görmüş olabilir. Bu sorunu çözmek için, önce su vanasını kontrol edin ve açık olduğundan emin olun. Filtrenin tıkalı olduğunu düşünüyorsanız, filtreyi temizleyin. Ayrıca, hortum bağlantılarını kontrol edin ve gerekirse sıkın veya değiştirin.

Çamaşır makinesi dönüyor ama sıkmıyor: Çamaşır makinesi kazanı dönüyor ama sıkma yapmıyor ise, pompa motorunun sıkışması, hasar görmüş olması veya tıkalı olması nedeniyle oluşabilir. Çamaşır makinesinin altındaki pompanın da tıkalı olması mümkündür. Bu sorunu çözmek için, önce su boşaltma pompasını kontrol edin ve tıkalıysa temizleyin. Pompanın bozuk olduğunu düşünüyorsanız yeni bir tane çamaşır makinesi pompası alıp değiştirin. Ya da çamaşır makinesi tamircisinden yardım alın.

Çamaşır makinesi suları tahliye etmiyor: Çamaşır makinesi suyu tahliye etmiyor yani suyu boşaltmıyor arızası, tahliye hortumunun tıkalı olması veya pompanın arızalı olması nedeniyle oluşabilir. Bu sorunu çözmek için, önce tahliye hortumunu kontrol edin. içerisinde bir şey varsa çıkartın. Çamaşır makinesi servisi telefon numarasını arayıp bilgi alın.

Çamaşır makinesi su sızdırıyor: Çamaşır makinesi su kaçırıyor sorunu da çok önemli problemlerden biridir. Çamaşır makinesi su sızdırıyor ise, sızdıran bir hortum veya hasarlı bir contadan kaynaklanabilir. Ayrıca, su vanasının da sızdırabileceği unutulmamalıdır. Bu sorunu çözmek için, önce sızdıran bölgeyi belirleyin. Eğer hortum veya conta hasarlıysa, bunları değiştirin. Su musluğunun bozuk olduğunu düşünüyorsanız çamaşır makinesi tamircisini arayıp bilgi alın.

Çamaşır makinesi çalışmıyor: Çamaşır makinesine elektrik geliyor ama makinesi çalışmıyor ise çamaşır makinesi tamircisini aramadan önce burada belirtilen işlemleri yapmanız gerekir. Öncelikle çamaşır makinesi çalışmıyor sorunu güç kaynağının kesilmesi veya kablo bağlantılarının gevşemesi gibi nedenlerden kaynaklanabilir. Ayrıca, kapak kilitleri de arızalı olabilir. Bu sorunu çözmek için, önce güç kaynağını kontrol edin ve kesik olmadığından emin olun. Kablo bağlantılarını da kontrol edin ve gerekirse sıkın. Üçlü priz bağlantısı varsa değiştirip sadece makinenin fişini kullanarak prize takın. Çamaşır makinesine elektrik gelmezse beyaz eşya servisi ve tanıdığınız çamaşır makinesi teknik servisi arayın.

Şirket Ve Personel Deneyimlerimiz

Çamaşır makinesi tamircisi seçmek, makinenizi onarırken sorun yaşamanızı önleyebilir. İstanbul Teknik olarak İstanbul’da en iyi çamaşır makinesi tamircisi ve çamaşır makinesi teknik servis uzmanlarından biri olduğumuzu ifade etmeliyim. Çamaşır makinesi tamirini yaptırmak için mutlaka aşağıda ifade ettiğimiz bilgi ve tecrübeye sahip olan işletmeleri seçmeniz gerektiğini ifade etmeliyim. İşte, çamaşır makinesi tamircisi seçerken dikkat edilmesi gerekenler:

Deneyim ve Yetenek: Çamaşır makinesi tamirinde deneyimli ve yetenekli bir teknisyen seçmek, makinenizdeki sorunları daha hızlı ve doğru bir şekilde çözebiliriz. Ayrıca, deneyimli bir teknisyen, gelecekte oluşabilecek sorunları da öngörebilen uzman çamaşır makinesi tamir ekibine sahibiz.

Mutlu müşteri ve referanslar: Çamaşır makinesi tamircisi seçerken, referansları kontrol etmek de önemlidir. Referanslar, teknisyenin geçmiş müşterilerinden gelen geri bildirimlerdir ve hizmet kalitesi hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca çamaşır makinesi tamirini yapmış ve memnun kalmış onlarca mutlu müşterilerimizin de olduğunu söyleyebiliriz.

Garanti ve Fiyatlandırma: Çamaşır makinesi tamircisi seçerken, garanti ve fiyatlandırma politikalarını da göz önünde bulundurmak önemlidir. İyi bir teknisyen, işlerinde güvence sağlayan bir garanti sunacak ve makul bir fiyat teklifi yapacaktır. çamaşır makinesi tamir ücretleri ve servis ücretlerimizin uygun olduğunu söyleyelim.

Çamaşır Makinesi Tamircisine Sık Sorulan Sorular

Çamaşır makinesi çalışmıyor. Ne yapmalıyım?

Eğer çamaşır makinesi hiç çalışmıyorsa, öncelikle fişin takılı olup olmadığını kontrol edin. Fiş takılıysa, devrede olup olmadığını kontrol edin. Bu sorun devre kesici gibi bir sorundan kaynaklanıyor olabilir. Eğer devre kesici düzgün çalışıyorsa, sorun makinenin anahtarına veya termostatına bağlı olabilir. Bu durumda profesyonel bir servis çağırmanız gerekebilir.

Çamaşır makinesi su doldurmuyor, Su almıyor ne yapmalıyım?

Çamaşır makinesi su almıyor yani içine su çekmiyor ise; öncelikle su vanasını kontrol edin. Eğer su vanası açıksa, hortumların veya filtrelerin tıkalı olup olmadığını kontrol edin. Çamaşır makinesi su almama nedenleri genellikle ventil arızası, çamaşır makinesi ana kart arızası, programın takılı kalmış olması ve programın bitmemiş olmasından kaynaklanmaktadır.

Çamaşır makinesi su boşaltmıyor

Ç, öncelikle su boşaltma hortumunu kontrol edin. Hortum tıkalıysa, temizlenmesi gerekebilir. Ayrıca, pompanın tıkalı olup olmadığını kontrol edin. Pompa tıkalıysa temizlenmeli, bozuk ise de çamaşır makinesi tamircisinden yardım istenmelidir.

Çamaşır makinesi kazan sıkıştı, Dönmüyor

Bu durumda, öncelikle su boşaltma hortumunu kontrol edin. Hortum tıkalıysa, temizlenmesi gerekebilir. Ayrıca, pompanın tıkalı olup olmadığını kontrol edin. Pompa tıkalıysa, değiştirilmesi gerekebilir

Çamaşır makinesi gürültülü çalışıyor

Bu durumda, makineyi kapatın ve tamburu elle kontrol edin. Eğer tambur sıkıntılıysa, tambur kayışı gevşemiş veya kırılmış olabilir. Bu sorunu çözmek için kayışı değiştirmeniz gerekebilir. Ayrıca, makinenin ayaklarını da kontrol edin ve gerekirse ayarlayın.

Çamaşır makinesi servisi telefon numarası nedir?

Çamaşır makinesi servisi telefon numarası 0533 418 69 80’dir. Güvenle arayıp randevu alabilirsiniz.

Çamaşır makinesi tamircisi adresi nedir?

İstanbul Teknik olarak İstanbul’un 3 farklı ilçesindeyiz. Size en yakın çamaşır makinesi tamircisine ulaşmak ve teknik servis çalışanlarımızdan randevu almak için bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top